2e

Forum klasy "2e"


#1 2008-04-09 15:22:06

H@nia

Adept wiejskiej mafii BMW

3860873
Skąd: Krychnowice, Cyców, Szczaworyż
Zarejestrowany: 2008-04-03
Posty: 85
Punktów :   

Historia

Otoż.... problem jest taki - dlaczego nasz PAN dał pytania na sprawdzian klasie 2c, a nam nie dał? ;/  Zmienia wychowawstwo czy co? ;/

Offline

 

#2 2008-04-09 16:42:20

pUjaneCka

AaAaAA Greyfiut prysnął mi na twarz !!

7752400
Skąd: Nowiny CitY
Zarejestrowany: 2008-04-03
Posty: 54
Punktów :   

Re: Historia

bo jest pizdaa .. kur..de .. jak mozna byc takim czlowikem ..jakbym byla na jego miejscu to bym chcila jak najlepiej dla mojej klasy ...a on wlasnie wszytsko co najgorsze.. kurde pisze uwagi ..nei da nam pytan tylko innej klasie.. wescie.....jebac go !!

Offline

 

#3 2008-04-09 18:52:12

sqrka

Obsługa Sortowni Jaj

Skąd: zjednoczone KSIESTWO...JANOW:d
Zarejestrowany: 2008-04-03
Posty: 18
Punktów :   

Re: Historia

heh..... no bo to wy jestescie wybredne!!! czy kiedys ktoras klasa miala do niego pretesje ze dal pytania ktorych nie podal im wczesniej pewnie raczej nie a wy niedosc ze mieliscie ale to kluciliscie sie z nim pol lekcji i gdzie tu łeb?? .....najpierw spojzscie na siebie a pozniej dopiero.....nie mowie ze kocyk jest jakis swiety ale....wy tez nie jestescie bez winy:| wiec badzmy sprawiedliwi ....tyle:|

Offline

 

#4 2008-04-09 19:59:24

H@nia

Adept wiejskiej mafii BMW

3860873
Skąd: Krychnowice, Cyców, Szczaworyż
Zarejestrowany: 2008-04-03
Posty: 85
Punktów :   

Re: Historia

ej no ale.... tego pytania NIE BYŁO w tych pytaniach co on podał... jestesmy wybredne? a ty to co? nie chciałabyś dobrze wypaść na tym sprawdzianie? po co mam sie uczyć 60 stron na blache skoro moge sie nauczyć tylko 4 i w zupełności mi to wystarczy ;/ a pozatym innym klasom nie podawał pytan tlyko zawsze mu zależało na tym zebysmy jakos w miare dobrze wypadli dlatego nam dawal... a ty co? jak on ci nic nie mowi to jest ok, a jak ci cos zrobi to robisz wielka awanture jaki to on nie jest ;/;/ dlatego ty tez sie zastanow nad swoim postepowaniem a nie obwiniaj innych... my chcemy jak najlepiej ;/

Offline

 

#5 2008-04-09 21:39:49

agatk@

Elitarny Rozwoziciel Pizzy

12433940
Skąd: Wielkie Księstwo Stanisławice
Zarejestrowany: 2008-04-03
Posty: 71
Punktów :   

Re: Historia

ale pacan ..........my jesteśmy przecież jego klasą a nie chce nam podać pytań normalnie brak mi słów ............. a co do tego pytania to powinien na sprawdzianie podać to co podawał pezd a nie se wymyślac a on to kurde nie wyobraża sobie że my nie żyjemy tylko historią i mamy inne sprawdziany z których chcemy dobrze wypaść .........co za łoś ... a co mdo tego co mówisz skóra to sie z tobą nie zgadzam ja np chcialabym mieć jakieś dobre oceny a 2 to mnie nie zadowoli a on powinien sie starać żebyśmy mieli jak najlepiej a  jego nawet nie obchodzi nic nawet nasze wychowastwo no tylko potrafi uwagi pisać i to swojej klasie a pozatym sie drze jakby było z czego

Ostatnio edytowany przez agatk@ (2008-04-09 21:43:15)

Offline

 

#6 2008-04-10 14:34:38

sqrka

Obsługa Sortowni Jaj

Skąd: zjednoczone KSIESTWO...JANOW:d
Zarejestrowany: 2008-04-03
Posty: 18
Punktów :   

Re: Historia

heh:| sorry w sumie macie racje:|...... ale kurwa..poco narzekacie skoro i tak nic wam too nie da????? nie lepiej jakos z nim pogadac:D jakos inaczej bo to sie zaczyna od tego ze jestescie miłe..pozniej jeczycie ......a na koncu jak juz nic z tego nie wychodzi jest kłutnia...a on to robi specjalnie:| powiedzmy prawde nienadaje sie na wychowawce:| iiii tyle...w sumie ja to mam w dupie:| jeszcze tylko rok...heh nie interesujee mnie co on robi:| jak mam jakis problem wiem ze niemoge isc z nim do niego i tyle...sama go zalatwiam...jest jak jest:|

Offline

 

#7 2008-04-15 17:24:49

agatk@

Elitarny Rozwoziciel Pizzy

12433940
Skąd: Wielkie Księstwo Stanisławice
Zarejestrowany: 2008-04-03
Posty: 71
Punktów :   

Re: Historia

wyluzuj chłopie chcesz pogadać zadzwoń pod " zielone drzwi " .........mieliśmy być dla siebie mili no nie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kalservs.pun.pl www.bsfbcc.pun.pl www.gr2wil.pun.pl www.realserwer.pun.pl www.e-rogow.pun.pl